•gяυρ нєρѕi ƒαη ¢ℓυв
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
•gяυρ нєρѕi ƒαη ¢ℓυв

AnasayfaPortailAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

heRkezin soRunu SBS&OKS

5 posters
YazarMesaj
séllyn[G&A]
AdMiN
AdMiN
séllyn[G&A]

heRkezin soRunu SBS&OKS Empty
MesajKonu: heRkezin soRunu SBS&OKS   heRkezin soRunu SBS&OKS EmptyC.tesi Şub. 09, 2008 1:33 am

bnm en büük soRunum sbs hocaLaR biLe iLk kuRbanLaR sizsiniz dio siz ne düşünüosunus..?
pisikomanyag
MoDeRaTöR
MoDeRaTöR

MesajKonu: Geri: heRkezin soRunu SBS&OKS   heRkezin soRunu SBS&OKS EmptyC.tesi Şub. 09, 2008 9:50 am

bu durumlardada herkezden basıkı göre bilirsiniz am siz başkalarına aldırış etmeden kendi bildiğinizi yapım bu sınava çok çalış başarılı ol diye sözler var aldırış etmemek gerek hani bu zamandaki gençler aşkla vb şeylerle uğraşıolar öğretmenleriniz ise siz farkında olmayasınız diye size böyle şeyler yapmayın ve sınavdan sonra yapın tüyosu veriyolar bence sınavlarda başarılı olmak için kendi yöntemleriniz daha iyi kendinize güvenmek herşeyden iyi
asimelek
AdMiN
AdMiN
asimelek

MesajKonu: Geri: heRkezin soRunu SBS&OKS   heRkezin soRunu SBS&OKS EmptyC.tesi Şub. 09, 2008 9:57 am

yaf bencede heps böyle sınavlarda ençok aile ve öğretmen baskısı alıyoz
http://gruphepsi63.phpbb9.com
Id@n
AdMiN
AdMiN
Id@n

MesajKonu: Geri: heRkezin soRunu SBS&OKS   heRkezin soRunu SBS&OKS EmptyC.tesi Şub. 09, 2008 7:48 pm

arkadaşlar ben geçen sene oks girdim ve hiç de korktuğum kadar değildi.Kendinizi çok kasmayın ve sıkmayın.Çok çalışmak değil verimli çalışmak ve bol bol test çözmek önemli.Ve tabi eksik bilgilerinizi tamamlamak.Ayrıca sınavlarda sadece bilgi değil yorum da çok önemli.Bu yüzden düzenli olarak test çözün ve dediğim gibi verimli çalışın.Kitap okumayı da unutmayın(özellikle okuduğunuzu doğru ve hızlı anlamanızı kolaylaştıracaktır).Kendinizi çok sıkmayın ama çok da boş bırakmayın.İnanın kazanırsınız.Ben verimli ders çalışmamak gibi buna benzer nedenlerden dolayı da kazanamadım,düz liseye gidiyorum.Kazanamadım diye ilk başta çok üzülüyordum ancak anladımki üzülmek fayda vermiyor.Şimdi dersaneye gittiğimde anadolularla aynı sınıftayım ve asla kendimi onlardan küçük görmüyorum.Sınav her şey değildir.Ama kazanırsanızda sizin ve geleceğiniz için çok iyi olacaktır.Ben stres yaşadım ve bu stresin boşuna olduğunu da anladım.Kazanamazsanızda hayat devam ediyor bunu sakın unutmayın...
séllyn[G&A]
AdMiN
AdMiN
séllyn[G&A]

MesajKonu: Geri: heRkezin soRunu SBS&OKS   heRkezin soRunu SBS&OKS EmptyC.tesi Şub. 09, 2008 9:29 pm

Id@n demiş ki:
arkadaşlar ben geçen sene oks girdim ve hiç de korktuğum kadar değildi.Kendinizi çok kasmayın ve sıkmayın.Çok çalışmak değil verimli çalışmak ve bol bol test çözmek önemli.Ve tabi eksik bilgilerinizi tamamlamak.Ayrıca sınavlarda sadece bilgi değil yorum da çok önemli.Bu yüzden düzenli olarak test çözün ve dediğim gibi verimli çalışın.Kitap okumayı da unutmayın(özellikle okuduğunuzu doğru ve hızlı anlamanızı kolaylaştıracaktır).Kendinizi çok sıkmayın ama çok da boş bırakmayın.İnanın kazanırsınız.Ben verimli ders çalışmamak gibi buna benzer nedenlerden dolayı da kazanamadım,düz liseye gidiyorum.Kazanamadım diye ilk başta çok üzülüyordum ancak anladımki üzülmek fayda vermiyor.Şimdi dersaneye gittiğimde anadolularla aynı sınıftayım ve asla kendimi onlardan küçük görmüyorum.Sınav her şey değildir.Ama kazanırsanızda sizin ve geleceğiniz için çok iyi olacaktır.Ben stres yaşadım ve bu stresin boşuna olduğunu da anladım.Kazanamazsanızda hayat devam ediyor bunu sakın unutmayın...
saoL jnm bRs da oLsa ii geLdi Neutral
ezgicemre
MoDeRaTöR
MoDeRaTöR
ezgicemre

MesajKonu: Geri: heRkezin soRunu SBS&OKS   heRkezin soRunu SBS&OKS EmptyPaz Şub. 10, 2008 10:25 am

ben valla bir dahaki sene gircem offff
asimelek
AdMiN
AdMiN
asimelek

MesajKonu: Geri: heRkezin soRunu SBS&OKS   heRkezin soRunu SBS&OKS EmptyPaz Şub. 10, 2008 10:27 am

bence şimdiden çalış
http://gruphepsi63.phpbb9.com
ezgicemre
MoDeRaTöR
MoDeRaTöR
ezgicemre

MesajKonu: Geri: heRkezin soRunu SBS&OKS   heRkezin soRunu SBS&OKS EmptyPaz Şub. 10, 2008 2:46 pm

ŞİMDİDEN ÇALIŞIYORUM 6.SINIFTA ÇALIŞSAM BAŞARAMAM GİBİ GELİYOR
séllyn[G&A]
AdMiN
AdMiN
séllyn[G&A]

MesajKonu: Geri: heRkezin soRunu SBS&OKS   heRkezin soRunu SBS&OKS EmptyPtsi Şub. 11, 2008 9:06 pm

yok yha başaRıRsın bn gecen sene okuLdan geLiR geLmez biLgsyRı açıodum bu sene çaLIşmaya başLadım şuan deRsLeRim gsL ama baya zoRLandm bnce bu seneden ipLeRi sıkı tut jnm Wink

heRkezin soRunu SBS&OKS
1 sayfadaki 1 sayfası