•gяυρ нєρѕi ƒαη ¢ℓυв
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
•gяυρ нєρѕi ƒαη ¢ℓυв

AnasayfaPortailAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

eren jakkında herşey

3 posters
YazarMesaj
eren_mine
YeNi ÜyE
YeNi ÜyE
eren_mine

eren jakkında herşey Empty
MesajKonu: eren jakkında herşey   eren jakkında herşey EmptyPaz Şub. 17, 2008 9:58 am

Eren Bakıcı
18 Mayıs 1984 tarihinde istanbul’da doğdu. Özel İdeal İlkokulu’nda öğrenim hayatına başlayan Bakıcı, sonrasında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü'ne girdi. Ortaokul ve liseyi bu bölümde bitiren Bakıcı, halen üniversite bünyesindeki Modern Dans bölümünde eğitimini sürdürmektedir. 1993 - 1999 yılları arasında ****** Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi’nde çeşitli oyunlarda rol aldı. 1997 yılında Londra’da "Urdang Dance Academy"’de ve 1998 yılında Budapeşte Dans Okulu'nda eğitim aldı. Özel bir dans grubu olan Dans ile, Çin’de sahne alan Bakıcı, Yıldızların Altında müzikalinde de rol aldı.

EREN NEDEN YEŞİL?
Çocukluğumdan beri yeşilin hastasıyım. Küçükken ormanda yaşama hayali kurardım, orada bir ağaç evim olsun ve orada yaşayayım diye düşünürdüm. Şu anda zaten evime giden yol ormanın içinden geçiyor ve ben çok mutluyum. Yeşili, denizi, doğayı çok seviyorum. Sanırım bu sevgi bana annem ve anneannemden geçti. Yapısal olarak, yemeklerin, kişiliklerin, yaşamın her şeyin en doğal olanını seviyorum.

ALATTİN'İN SİHİRLİ LAMBASI SİZİN ELİNİZDE OLSA NE DİLERDİNİZ??

EREN
1-Orman yangınlarında yanan yerlerin bir anda yeşermesini sağlardım
2-Engelli insanların tekrar sağlıklarına kavuşmasını isterdim
3-Bir anda bütün sigaraların yok olmasını sağlardım.Bir tane bile kalmayacak şekilde...

hepsi 1 deki karekteri

KARAKTER

Sinema düşkünü, patavatsız, uzaylı sevgisi var..
Uykusuz ve açken gözü döner..
Yemek ve sağlıklı yemek konusunda takıntılı..
Tüm yemek programlarını ve kitaplarını takip eder..
Yalana tahammülü yok..
Gereğinden fazla iyi niyetli ve polyanacı...
Lakabı E.T.
Yasemin ile birlikte kalıyor
Barışla ilgili...

BİLİNMEYENLERİ
1-)Vip konutlarında oturuyor
2-)önceden babasını barında ona yardım ediyormuş
3-)Eren'in annesinin adı Ayşe.Kardeşi Esen 20 yaşında ve ikinci adı da ecem miş
4-)Kocaeli ili körfez ilçesine bağlı Yarımca da anneannesi oturuyor
5-)Araba kullanırkan garip haraketleri varmış mesela alt dudağını ısırırmış ve Yaseminin dediğine göre dilini çıkarırmış
6-)3 yıllık bi ilişkisi var erkek arkadaşının adı Yavuz,ekonomi bölümünde okuyormuş
7-)felsefe dersini hiç sevmiyormuş
8-)arkadaşı ile su savaşı yaparken tineri su sanıp etrafa tiner saçmışş
9-)babasının adı Celal'miş
10-)Küçükken yazlıklarında reçellerin içine karıncalar girermiş ve eren karıncaları reçelle yermiş
11-)Burnunun yanındaki ben doğuştanmış yaptırmamış.
12-)Erenin babası ile annesinin sarıyer Zekeriyaköy de POLA adında bir lokantası varmış
13-)Sağ bileğinde bir dövmesi var:üzerinde 'be yourself' yazıyormuş,yani anlamı kendin ol
14-)Bu yaz sörfe başlamış

SORU: KENDİNİ HANGİ MEVSİME BENZETİYORSUN?

EREN:İlkbahar.Havalar güzeldir,ama her zaman değil.Arada yağmur yağmalıki ,toprak beslensin.

asimelek
AdMiN
AdMiN
asimelek

MesajKonu: Geri: eren jakkında herşey   eren jakkında herşey EmptySalı Şub. 19, 2008 7:57 am

saol jnm
http://gruphepsi63.phpbb9.com
séllyn[G&A]
AdMiN
AdMiN
séllyn[G&A]

MesajKonu: Geri: eren jakkında herşey   eren jakkında herşey EmptySalı Şub. 19, 2008 10:14 pm

bLiodm
ynede saoL (x

eren jakkında herşey
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eren'in Giyimi
» Neden Eren???
» eren resimleri